KÜLTÜR-SANAT » Grup Canca konseri gerçekleşti
19 Aralık 2019 Perşembe 

Gümüşhane ÜniversitesiSağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığıtarafından hazırlanan Grup Canca konseri Gümüşhane Üniversitesi kongre merkezi salonunda gerçekleşti.


HABER:Cüneyt Furkan Şahin

 

Gümüşhane Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığıtarafından üniversiteler arası Basketbol Turnuvasına katılan öğrenciler için hazırlanan Grup Cancanın sahne aldığı konser Gümüşhane Üniversitesi kongre merkezinde gerçekleşti. Konsere turnuvaya katılan üniversitelerin örgencilerinin yanı sıra Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Gümüşhane Üniversitesi akademik, idari personeli ve Gümüşhane Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

 

Konserde Grup Canca'nın yanı sıra Gümüşhane Üniversitesi halk oyunları ekibi sahne aldı. Halk oyunları ekibi Gümüşhane yöresine özgü oyunları turnuvaya katılan misafir  öğrenciler ve Gümüşhane Üniversitesi örgencilerinin gösterimine sundu.

 

Turnuvaya katılan öğrenciler ve Gümüşhane Üniversitesi öğrencilerinin  konser ve halk oyunları gösteriminden memnun kaldığı gözlendi.Konser kemençe gösterimi ile son buldu.

Bu haber 819 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.