ÜNİVERSİTEDEN » Medya Merkezi Alımları Başladı
15 Ekim 2019 Salı 

Medya Merkezinde yer alan GIF Haber, GIF Ajans, Haber Merkezi, KAMPÜS FM, GÜFA Film Atölyesi, Gün TV, İletişim ve Organizasyon, Tasarım, Sosyal Sorumluluk ve Proje birimleri, gönüllü olarak çalışmak isteyen İletişim Fakültesi öğrencilerinden yoğun ilgi gördü.

 

Haber: Kalender Demir

 

Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya Merkezinde gerçekleşen Medya Merkezi Uygulama Birimleri yönelik öğrenci seçmeleri koordinatör hocaların yönetimindeki mülakatla gerçekleşti. Uygulama Birimlerine yoğun talep gösteren öğrenciler, "Medya merkezindeki uygulama birimlerinin öğrenciye sunduğu imkanlar, kendimizi geliştirmemiz konusunda çok faydalı olacaktır" diyerek görüşlerini dile getirdiler.

 

''MEDYA MERKEZİ ÖĞRENCİLERİÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!"

 

Medya Merkezi Uygulamalı Birimleri Genel Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Kaan Gez, medya merkezi ile ilgili olarak şunları söyledi: "Medya Merkezi Uygulama Birimleri iletişim öğrencileri için çok değerli. Birimler öğrencilerin kendilerini geliştirebilmesi ve pratik yapabilmeleri için son derece önem arz  ediyor. Kendini geliştirmek isteyen öğrenciler  için büyük bir fırsat çünkü uygulama yapabilme şansları özellikle Gümüşhane şartları düşünüldüğünde üniversitemizin medya merkezi uygulama birimleri bu anlamda çok önem arz ediyor."

 

''BU SENE REKABET ÜST DÜZEY OLACAK''

 

Konuşmasına devam eden Gez, bu sene öğrenci katılımının geçen senelere göre daha iyi olduğunu hatta öğrenci sayısı artışıyla birlikte mecburi olarak öğrencinin ilgisine, performansına bağlı olarak elemeler olacağını belirtti. Konuşmasına son vermeden önce Gez şunları ekledi: "Hocalarımızın taktiri ve izlenimi doğrultusunda bunun yanında rekabet de çok üst düzeyde olacaktır ve bu da başarıyı arttıracaktır. Aramıza yeni katılan öğrencilerimize birimlerde aktif rol alan öğrencilerimize ve birim hocalarıma başarılar diliyorum."

Bu haber 391 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.