ÜNİVERSİTEDEN » “Müslüm” Gümüşhane’de
9 Kasım 2018 Cuma 

Müslüm Gürses’in dramatik hayat hikâyesini konu alan ve yaklaşık 3 haftadır vizyonda olan Müslüm filmi, Gümüşhane Sema Doğan Sinemalarında seyirci tarafından büyük ilgiyle izleniyor.

 

Haber: Furkan Bayram

 

Ünlü arabesk sanatçısı Müslüm Gürses’in hayat hikâyesini konu alan “Müslüm” filmi Gümüşhane Sema Doğan Parkı Sinemalarında gösterime girdi. Vizyona girdiği ilk üç günde Türkiye genelinde 600 bin 141 kişi tarafından izlenen Müslüm filmi, Gümüşhane’de de büyük ilgi görerek 2 bin 889 kişi tarafından izlendi. Yaklaşık üç haftadır vizyonda olan Müslüm filmi 15 Kasım Perşembe gününe kadar Sema Doğan Parkı Sinemalarında gösterime devam edecek. Filmin sonunda konuşan seyirciler Müslüm Gürses’in bu dramatik hayat hikâyesinden çok etkilendiklerini ifade ettiler. Filmin hikâye anlatısından oldukça etkilenen ve gözyaşlarına boğulan seyirciler film çıkışında duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlandılar.

 

Yönetmenliğini Ketche ve Can Ulkay’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı Müslüm filminin zengin oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, Timuçin Esen, Şahin Kendirci, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez , Erkan Avcı, Turgut Tunçalp ve Caner Kurtara yer alıyor.

Bu haber 539 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.