ÜNİVERSİTEDEN » Üniversitemiz "Gümüşhane Tanıtım Günleri"nde
9 Kasım 2018 Cuma 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Anadolu Kocaeli’nde’ konseptiyle hayata geçirilen tanıtım günleri kapsamında 8-11 Kasım tarihlerinde yapılacak Gümüşhane Tanıtım Günleri’ne üniversitemiz de katılıyor.

 

Haber: Niyazi Poyraz

 

Başta Gümüşhane Valiliği ve Gümüşhane Belediyesi olmak üzere birçok kamu ve özel kurumun yanısıra Gümüşhaneli esnaflar ve Sivil Toplum Kuruluşları tarafından yoğun ilgi gören tanıtım günleri Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yapılacak etkinlikte kendisine ayrılan stantta gün boyunca tanıtım yapacak olan üniversitemiz bütün hazırlıklarını tamamladı.

 

Düzenlenen etkinliğin kendileri için fırsat olduğunu dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “Bu tür etkinlikler tanıtımın yanısıra ayrıca kültür kaynaşmasının da yoğun olduğu yerlerdir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Anadolu Kocaeli’nde’ konseptiyle hayata geçirilen tanıtım günlerinde Gümüşhane şehrimiz ve Kocaeli’de bulunan Gümüşhaneli vatandaşlarımız ile tanışmak üniversitemizi tanıtmak için stantta yerimizi aldık. Günboyunca üniversitemizin gelişimini Gümüşhaneli hemşerilerimize tanıtacağız. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na, Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara’ya ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

 

8 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da kapılarını açacak olan Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin resmi açılışı 9 Kasım Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

Bu haber 105 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.