ÜNİVERSİTEDEN » Süleymaniye Ofisi’nde ilk Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi
10 Haziran 2018 Pazar 

Üniversitemizin Eski Gümüşhane olarak bilinen Süleymaniye Mahallesi’nde bulunan Rektörlük çalışma ofisinde ilk yönetim kurulu toplantısı, bütün üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’in başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu toplantısına; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bayram Nazır, Prof. Dr. Günay Çakır, Mühendislik ve Doğa Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Demir, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Coşkun Topal, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Çelik, Mühendislik ve Doğa Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. İsmet Sezer, İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Selami Şimşek ve Genel Sekreter Mustafa Baytar katılım sağladı.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Yönetim Kurulu Toplantısı’na geçmeden önceSüleymaniye Mahallesi’nde bulunan Rektörlük çalışma ofisinde ilk kez bir toplantı gerçekleştirdiklerini dile getirerek, ofisin bundan sonraki toplantılarda da sıklıkla kullanılacağına dikkat çekti. Rektörümüz, adı geçen çalışma ofisini üniversitemize bağışlayan Akagün ailesine ve konağı onararak üniversitemize tahsisini sağlayan Gümüşhane Valisi Okay Memiş’e bir kez daha teşekkür ederek, “Rektörlük Çalışma Ofisimizin bundan böyle daha aktif şekilde kullanılmasını hedefliyoruz. Özellikle her Cuma günü burada genel bir değerlendirme yapmak ve çalışmaları toparlamak amaçlı bir araya gelmeyi planlıyoruz. Bu ofisin daha işler hale gelmesini bu şekilde sağlamayı düşünüyoruz. Bundan sonraki etkinliklerimizde de zaman zaman bu ofisi kullanacağız. Çalışmalarımızın bir ayağını da burada yürüteceğiz. Misafirlerimizi de yeri geldiğinde burada ağırlayacağız. Bu anlamda şehrin en güzel yerlerinden biri olan bu mahallede yer alan ofisimizi daha sık kullanarak, Süleymaniye Mahallesi’nin de tanıtımına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, yaptığı açıklamaların sonucunda toplantıya geçerek, gündeme ilişkin maddeleri Yönetim Kurulu Üyelerinin değerlendirmesine sundu. Değerlendirme kapsamında yer alan gündem maddeleri, yönetim kurulunun oyları ile kabul edilerek, işleme alındı.

Bu haber 201 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.