Gümüşhaneli Sanayici ve İş Adamları Derneği'nden hayırlı olsun ziyareti
ÜNİVERSİTEDEN » Gümüşhaneli Sanayici ve İş Adamları Derneği'nden hayırlı olsun ziyareti
24 Temmuz 2017 Pazartesi 

Gümüşhaneli Sanayici ve İş Adamları Derneği temsilcileri, Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete GÜSİAD dönem Başkanı Yüksel Yalçın, dernek üyeleri Cahit Karakullukçu, Zeki Kadirbeyoğlu, Dr. Metin Akagün, A. Sami Bozkır, Yüksel Hamzaoğlu ve Prof. Dr. Kenan İpek ile GÜSİAD Gümüşhane Şube  Başkanı Ali Ateş'ten oluşan bir heyet katıldı. Ziyarette İstanbul'da Gümüşhaneli işadamlarının iş dünyasının önemli bir parçasını oluşturduğunu ve özellikle inşaat sektörünün yüzde 10'luk diliminin Gümüşhaneli işadamlarından oluştuğunu dile getiren GÜSİAD dönem Başkanı Yüksel Yalçın, GÜSİAD ile Gümüşhane Üniversitesi arasında karşılıklı işbirliği yapılmasının her iki kurum için çok önemli katkılar sunacağının altını çizdi.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek GÜSİAD'ın eğitim öğretim faaliyetlerine yapacakları her türlü destekten mutluluk duyacaklarını ve ayrıca üniversite olarak GÜSİAD'ın eğitim ve sosyal faaliyetlerine her türlü katkıyı sunabileceklerini belirterek kendilerine yaptıkları ziyaretten ötürü GÜSİAD yetkililerine teşekkür etti.

 

Yapılan ziyaretin ardından GÜSİAD dönem Başkanı Yüksel Yalçın tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'e plaket takdimi yapıldı.

Bu haber 216 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.