EKONOMİ » Tarım Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
22 Aralık 2015 Salı 

Gümüşhane İl Tarım Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

 

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İlçe Müdürlükleri ile Şube Müdürlükleri arası koordinasyonun sağlanması, Gümüşhane tarımında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerini bulmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla, İl Müdürlüğü Çiftçi Evi Toplantı Salonunda yapılan toplantı, İl Müdürü Edip Birşen'in başkanlığında, İl Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürleri ve ilgili teknik personelin katılımlarıyla gerçekleşti.

 

Açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Edip Birşen, 2015 yılı Gümüşhane gıda, tarım ve hayvancılık yönünden mevcut durumu, potansiyeli ve gelişme imkanları değerlendirildi.

 

Amaçlarının Gümüşhane tarımının hak ettiği seviyeye ulaştırmak olduğunu belirten Birşen, İl ve İlçe Müdürlüklerinin sürekli birbirleriyle iletişim halinde olmaları gerektiğini, eksikliklerin giderilmesi ve sorunlara hızlı çözüm üretilebilmesi için bu tür toplantılara büyük önem verdiğini söyledi.

 

Toplantıda katılımcılara Ziraat Mühendisi Öznur Aydın tarafından,  İl yayım programının hazırlanması ile ilgili sunum yapıldı.

  

Bu haber 785 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.