SPOR » ‘Küllerinden Doğdu, Küllerine Dönmeyecek’
9 Ekim 2015 Cuma 

Erkekler Voleybol 2. Liginde mücadele edecek temsilcimiz Gümüşhane Torul Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Av. Özden Bostan, yeni sezon öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

 

Küllerinden doğan Zümrüdü Anka ödülü sahibi kulübün, küllerine dönmemesi ve hedeflere ulaşması için her kesimden destek beklediklerini ifade eden Kulüp Başkanı Bostan, batmak üzere olan kulübün vefakar insanlar tarafından verilen desteklerle 1. Ligde mücadele ettiğini söyledi.

 

Kulübün mali sorunlarının çözülmeye çalışılarak, elde edilen kaynaklarla eski dönemden kalan icra takiplerinin çoğunun kapatılmış olduğunu belirten Bostan, ‘’Kulübün lige devam edebilmesi için yapılan bütçeler doğrultusunda harcamalar yapılmıştır. 2014-2015 sezonunda kulübün mali imkânları çerçevesinde bütçe oluşturulmuş ve transferler yapılmıştır. Bu çerçevede 2014-2015 sezonunda play aut karşılaşmalarında almış olduğu sonuçlar neticesinde kulüp bir alt lige düşmüştür. Gümüşhane Torul Gençlik ve spor Kulübünün üyesi ve yöneticisi olarak gelinen son noktada şehrin amatör salon sporlarındaki amiral gemisinin batmaması ve 2015-2016 sezonunda 2. Ligde devam edebilmesi adına gerekli çalışmaları yaparak maddi imkânlarım ölçüsünde takımı oluşturarak hazır hale getirdim. 2015-2016 Sezonunda hedefimiz tekrar 1.lige çıkarak yine Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi dev kulüplerin şehrimize gelmesini sağlamaktır” dedi.

 

Ekim ayı içerisinde genel kurul yapılacağını hatırlatan Bostan şunları kaydetti: “Kulübümüzün olağan genel kurulu Ekim Ayı içerisinde yapılacak olup, görev almak isteyen tüm hemşerilerimizin bu konudaki talep ve düşüncelerini almak ve aramızda görmek istediğimizi içtenlikle bildiririz. Kulübümüze bu güne kadar desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Yücel Yavuz’a ve duyarlı hemşerilerimize şükranlarımızı sunar, önümüzdeki dönemde şehrimizi temsil etmeye aday olan siyasetçilerimiz ile tüm hemşerilerimizin sesimize kulak vereceği inancıyla yolumuza devam edeceğimizi kamuoyuna saygılarımla bildiririmç."

Bu haber 935 defa okundu
Yorumlar
Bu Habere henüz yorum yapılmadı.